+90 312 210 15 35 info@argedor.com

Hakkımızda

Şirketlere ve son kullanıcılara yenilikçi bilgiyi işleme çözümleriyle dünya çapında mevcut olan bilgiye erişme, işleme, araştırma ve uyarlama konusunda yardımcı olmak için yanınızdayız.

Kuruluş ve Felsefe

ARGEDOR, teknolojik gelişmelere paralel olarak projeler yürütmek, Ar-Ge faaliyetleri gerçekleştirmek ve danışmanlık hizmetleri sunmak üzere kurulmuştur.

about_us1

ARGEDOR Bilişim Teknolojileri 2011 yılında, teknolojik gelişmelere paralel olarak projeler yürütmek,  Ar-Ge faaliyetleri gerçekleştirmek ve  danışmanlık hizmetleri sunmak üzere kurulmuştur. Şirketlere ve son kullanıcılara yenilikçi bilgiyi işleme çözümleriyle dünya çapında mevcut olan bilgiye erişme, işleme, araştırma ve uyarlama konusunda yardımcı olmaktadır. ARGEDOR, ilgi alanına giren konularda, kurumların ihtiyaç duyduğu teknolojilerin geliştirilmesi için, Ar-Ge desteği, proje yönetim danışmanlığı ve kavram doğrulama hizmetleri vermektedir. İşgücü verimliliğini arttıran, işletme süreçlerini düzene sokan, müşteri memnuniyetini yükselten ve web üzerinden satışları arttıran, akıllı düzey ve çevrede ürünler oluşturmaktadır.

Felsefemiz, tüm ekibimizin işlerinde, alanlarında yaratıcı ve farklı bakış açılarında vizyon sahibi olmalarına ön ayak olmak, bu ekibe teknik bilgi ve donanımlarını arttıracak her olanağı sağlamaktır.

ARGEDOR, hedef odaklı ve sürekli olarak kendini geliştiren mühendisler ve araştırmacılarla çalışmaktadır. Ekibimiz kapsamlı araştırma projelerinin idamesinde profesyonel birikime ve uzmanlığa sahiptir.

 

Üniversite-Sanayi işbirlikleri vizyonunun önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Üniversiteler ile sıkı bağlarını TÜBİTAK ve Avrupa Birliği destekli yenilikçi Ar-Ge projeleri ile güçlendirmektedir.

about_us2

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz, şirketlere ve son kullanıcılara yenilikçi arama çözümleriyle dünya çapında mevcut olan bilgiyi bulma, erişme, araştırma ve uyarlama konusunda yardımcı olmaktır. İşgücü verimliliğini arttıran, işletme süreçlerini düzene sokan, müşteri memnuniyetini yükselten ve web üzerinden satışları arttıran ürünler temin etmekteyiz.

 

Vizyonumuz, sürekli olarak kalite standartlarının geliştirilmesi için gerekli bilinci, hem ekibimiz hem de müşterilerimiz ile geliştirmek ve uzun vadeli planlamalara sadık kalmaktır.

Araştırma Projeleri

Yaratıcı Ekip

Kalite Standartları

Eğitim Olanakları

Teknoloji üreten bir şirket olarak; sektörde kaydedilen ilerlemelere paralel eğitimlere katılımı teşvik etmekte ve personelimizin bireysel gelişimlerinin devamını sağlamaktayız. Personelimizi lisansüstü eğitimine yönlendirmekte, Ar-Ge personelimizin kendi ilgi alanlarıyla ilgili özel projeler geliştirmelerini ve projelerini kendilerinin yönetmesini istemekte, yurtdışı ve yurtiçi konferans, seminer ve eğitimlere katılım vb. gibi aktivitelerle personelimizin kişisel gelişimini desteklemekte ve motive etmekteyiz.

Ürün kalitesi için önce şirket içindeki kalitenin, yeniliğe ve gelişime açık beyinlerin beslenmesine önem vermekteyiz. Her aşamada kendi teknolojisini kullanan, dışa bağımlı olmayan güçlü ve ileri teknoloji sahibi bir yapıyı kurmuş olup, bunu devam ettirmekteyiz.

Kalite Politikamız

ARGEDOR, bilişim sektöründeki tüm gelişmeleri izler, Ar-Ge’ye ve teknolojiye ayırdığı kaynaklarla bilimselliğinden ve etik değerlerinden ödün vermeden, gelecekteki gereksinimleri bugünden tespit edip müşterileri ile paylaşır.

Çalışanlarının bilgi ve becerilerinin artmasını ve bu doğrultuda ki çalışan taleplerini dikkate alan, liderlik, iletişim, yenilikçilik, gelişim ve eğitim yaklaşımları ile takım organizasyonunu ve kurum kültürünü oluşturur ve yaşatır.

Uluslararası standartlarda ve çağdaş yönetim yaklaşımları doğrultusunda oluşturduğu kalite yönetim sistemi ile müşterilerine daima “kaliteli” bir hizmet sunar ve daha iyisi olacağı inancı ile yakaladığı kaliteyi sürekli ölçer ve iyileştirir.

Çözümlerimiz ile size nasıl destek verebileceğimizi öğrenmek için

Bize Ulaşın